Obszary praktyki


Kancelarie Adwokackie adwokat Marii Krzymowskiej, adwokata Michała Krzymowskiego i adwokat Doroty Krzymowskiej świadczą usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa.

W swojej codziennej pracy mamy związek z dziesiątkami skomplikowanych zagadnień prawnych. Na bieżąco rozwiązujemy problemy prawne w taki sposób, aby w jak najszerszym stopniu spełnić oczekiwania naszego Klienta.

Mamy świadomość tego, że każda sytuacja w której znaleźli się nasi Klienci jest wyjątkowa, zasługuje na indywidualne podejście.

Głęboko wierzymy w to, że podstawowa relacja jaka winna łączyć adwokata z Klientem - zaufanie, musi być budowana od początku współpracy i trwać przez cały jej okres.

W swojej pracy - wykonywaniu zawodu adwokata -  kierujemy się zbiorem zasad etyki adwokackiej i godności zawodu (Kodeks Etyki Adwokackiej), zbioru, który został uchwalony przez Naczelną Radę Adwokacką w dniu 10 października 1998 r.  Więcej >>


Usługi prawne naszych kancelarii adwokackich polegają w szczególności na:
  • udzielaniu porad prawnych
  • sporządzaniu opinii prawnych
  • doradztwie i reprezentowaniu Klienta w każdym etapie postępowania - zarówno sądowego jak i pozasądowego
  • sporządzaniu pozwów, wniosków, pism procesowych, zażaleń, apelacji, skarg kasacyjnych, kasacji, odwołań
  • reprezentowaniu Klienta przed Sądami powszechnymi
  • stałej obsłudze prawnej Przedsiębiorców

Aby dowiedzieć się więcej o zakresach w jakich świadczymy usługi prawne prosimy o wybranie odpowiedniej zakładki z menu bocznego.

W przypadku, gdy nie odnajdą Państwo przydatnych dla siebie informacji na naszej stronie internetowej odnośnie interesującej Państwa problematyki prawnej - prosimy o kontakt telefoniczny z Kancelarią.
Kancelarie Adwokackie adwokat Marii Krzymowskiej, adwokata Michała Krzymowskiego i adwokat Doroty Krzymowskiej świadczą pomoc prawną, usługi prawne, porady prawne oraz obsługę prawną firm na terenie miasta Lublin, Lubartów, Kraśnik, Puławy, Świdnik, Łęczna, Piaski, Chełm. Adwokaci kancelarii specjalizują się w udzielaniu porad prawnych oraz prowadzeniu spraw sądowych z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego. Do usług prawnych Kancelarii można zaliczyć sporządzanie przez prawnika pism takich jak: pozew, apelacja, skarga kasacyjna, kasacja, zażalenie, pisma procesowe. Naszym zdaniem dobry oraz skuteczny adwokat, obrońca, lub radca prawny powinien przy reprezentowaniu Klienta lub obsłudze prawnej Firm dokładać wszelkich starań aby postawione przed nim cele korelowały z porządkiem prawnym oraz z szeroko pojętym dobrem Zleceniodawcy. Mamy świadomość tego, że sprawy takie jak: rozwód, separacja, zniesienie współwłasności nieruchomości, podział majątku wspólnego lub sprawy karne są każdorazowo najważniejsze dla stron procesu, pokrzywdzonych lub oskarżonych. Dokładamy wszelkich starań by nasze doświadczenie oraz profesjonalizm sprawiły, że Klient powierzający nam sprawę będzie czuł się bezpieczny. Zapraszamy do naszych kancelarii adwokackich.

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności.